تبلیغات
وبلاگ بزرگ نوجوان - برنامه کامل بازی های جام جهانی 2010
وبلاگ بزرگ نوجوان
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست
 

برنامه کامل بازى هاى جام جهانى آفریقاى جنوى را  ملاحظه فرمائید. ساعت تمام بازیها به وقت ایران است.

گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
آفریقاى جنوبى – مکزیک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقیقه)
اروگوئه – فرانسه- کیپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفریقاى جنوبى – اروگوئه – پرتوریا – چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزیک- یولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۲۳)
مکزیک – اروگوئه – روشتنبورگ- سه شنبه – اول تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
فرانسه- آفریقاى جنوبى-مانگونانگ – سه شنبه- اول تیر ( ۱۸و۳۰ دقیقه)

گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
آرژانتین – نیجریه -ژوهانسبورگ – شنبه ۲۲ خرداد- (۱۸و۳۰)
کره جنوبى- یونان-بندر الیزابت – شنبه ۲۲ خرداد-(۱۶)
یونان – نیجریه-مانگونانگ – پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۸و۳۰)
آرژانتین – کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۶)
نیجریه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تیر(۲۳)
یونان – آرژانتین- پولوکوانه – سه شنبه اول تیر (۲۳)
گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
انگلستان – آمریکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزایر – اسلوونى – پولوکوانه- یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى – آمریکا -ژوهانسبورگ – جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
انگستان- الجزایر-کیپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( ۲۳)
اسلوونى – انگلستان- بندر الیزابت – چهارشنبه – ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه)
آمریکا- الجزایر – پرتوریا چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
آلمان – استرالیا-دوربان- یکشنبه ۲۳ خرداد (۲۳)
صربستان- غنا- پرتوریا- ۲۳ خرداد ( ۱۸و۳۰)
آلمان – صربستان – بندر الیزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( ۱۶)
غنا – استرالیا – روشتنبورگ – سه شنبه ۲۹ خرداد ( ۱۸و۳۰)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تیر (۲۳)
استرالیا- صربستان- نلسپروئیت- صربستان- چارشنبه ۲ تیر ( ۲۳۲ )
گره E
هلند- دانمارک- ژاپن – کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن – کامرون- مانگوتانگ – دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(۱۶)
کامرون – دانمارک- پرتوریا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک – ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تیر (۲۳ )
کامرون – هلند- کیپ تاون – پنج شنبه ۳تیر(۲۳ )
گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
ایتالیا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون
نیوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- یکشنبه – ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ایتالیا – نیوزلند- یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)- نلسپروئیت
اسلواکى- ایتالیا- ژوهانسبورگ – پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
پاراگوئه- نیوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه)
گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج – پرتغال
ساحل عاج – پرتغال- بندرالیزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه)
برزیل- کره شمالى- ژوهانسبورگ – سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزیل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ – یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کیپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزیل- دوربان- جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
کره شمالى – ساحل عاج- نلسپروئیت- جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى
هندوراس – شیلى- نلسپروئیت – چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانیا- سوئیس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
شیلى- سوئیس- بندر الیزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
اسپانیا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شیلى- اسپانیا- پرتوریا- جمعه ۴تیر(۲۳)
سوئیس – هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تیر (۲۳)
دور یک هشتم نهایى
۱- تیم اول گروهA – تیم دوم گروهB
بندر الیزابت- شنبه ۵تیر -(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۲- تیم اول گروه c – تیم دوم گروهD
روشتنبورگ- شنبه ۵تیر(۲۳)
۳- تیم اول گروهD- تیم دوم گردهc
مانگونانگ- یکشنبه ۶ تیر(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۴- تیم اول گروهB- تیم دوم گروهA
ژوهانسبورگ- یکشنبه ۶ تیر(۲۳)
۵- تیم اول گروهE – تیم دوم گروه F
دوربان- دوشنبه ۷ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۶- تیم اول گروهG- تیم دوم گروهH
ژوهانسبورگ- دوشنبه ۷تیر(۲۳)
۷- تیم اول گروهF- تیم دوم گروه E
پورتوریا- سه شنبه ۸ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۸- تیم اول گروه H- تیم دوم گروه G
کیپ تاون -سه شنبه ۸تیر (۲۳)
دور یک چهارم نهایى
A :برنده بازى ۵- برنده بازى ۶
بندر الیزابت- جمعه ۱۱ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
B : برنده بازى یک- برنده بازى ۲
ژوهانسبورگ- جمعه ۱۱ تیر (۲۳)
:Cبرنده بازى ۳ – برنده بازى ۴
کیپ تاون – شنبه ۱۲ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
D :برنده بازى ۷- برنده بازى ۸
ژوهانسبورگ- شنبه ۱۲ تیر (۲۳)
دور نیمه نهایى
برنده بازىA با برنده بازى B
کیپ تاون- سه شنبه ۱۵ تیر(۲۳)
برنده بازىCبا برنده بازىD
دوربان- چهارشنبه ۱۶ تیر(۲۳)
دیدار رده بندى
بندر الیزابت – شنبه ۱۹ تیر (۲۳)
دیدار نهایى
ژوهانسبورگ – یکشنبه ۲۰ تیر(۲۳)

فوتبالی هاش برن حالشو ببرن




ارسال شده در تاریخ : 1389/03/22 :: توسط : رضا رزاقی



به نام ایزد دانا
من رضا رزاقی 14 سالمه و تقریبا دو ساله که مدیر این وبلاگم.
اسم وبلاگم "وبنو" مخفف وبلاگ بزرگ نوجوانه. خوشحال می شم تا با نظرات و پیشنهاداتتون منو در این گرداب گسترده گیتی یاری کنین.
آدرس پست الکترونیکی من razzaghi777@gmail.com هستش که می تونین مطالب جالبتون رو برام ارسال کنین تا با اسم خودتون توی وبنو ببینین.


نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
جستجو